ul. Limanowskiego 26/30, 26-600 Radom

Zamykamy rejestrację

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem naszym przedsięwzięciem zmuszeni jesteśmy zamknąć rejestrację na to wydarzenie. Skończyły się już miejsca. Jednak wychodząc naprzeciw wielu nadchodzącym zapytaniom informujemy, że można jeszcze zgłaszać chęć uczestnictwa na tzw. listę rezerwową. Nie oznacza to jednak automatycznego zarejestrowania takiej osoby jako uczestnika. Czasami zdarza się, że osoba wczesnej zarejestrowana zmuszona jest przez sytuację losową do rezygnacji, wtedy stwarzamy możliwość zajęcia jej miejsca przez osobę z listy rezerwowej.

Cieszymy się, że wiele osób z całej Polski docenia nasze działania i chce spotkać się z najlepszymi przedstawicielami świata edukacji. Żałujemy, że nie możemy przyjąć więcej chętnych, ale to już związane jest z ograniczeniami technicznymi.

Wierzymy, że wzorem lat ubiegłych zapewnimy wszystkim wiele niezapomnianych wrażeń oraz dostarczymy potężną dawkę informacji i inspiracji na najbliższy rok. Już niebawem zaczną pojawiać się tematy warsztatów i wykładów, zapraszamy więc do śledzenia aktualności na naszej stronie.

Osoby zainteresowane udziałem w naszej konferencji, które nie zdążyły się jeszcze zarejestrować prosimy o informację na adres e-mail: artur.rudnicki@zst.radom.pl.

Skip to content