ul. Limanowskiego 26/30, 26-600 Radom

Prelegenci

Justyna Bieniek - Aktin

Zastępca Kierownika Działu Handlowego, Aktin Sp z o.o.
Posiada wieloletnie doświadczenie we współpracy z polskimi szkołami. Świat terapii SPE nie ma przed nią tajemnic. Jej super moc to bycie mamą trójki dzieci. Z tego powodu wprowadzanie nowych technologii do edukacji to nie tylko jej praca, ale też misja. Zależy jej na zapewnieniu jak najlepszych warunków do kształtowania kompetencji proinnowacyjnych wśród dzieci i młodzieży. Z uwagi na to, promuje najnowocześniejsze rozwiązania dla edukacji takie jak gogle do wirtualnej rzeczywistości ClassVR. Podczas warsztatów praktycznych pokazuje, w jaki sposób wykorzystywać technologię VR w trakcie zajęć lekcyjnych i uczy, w jaki sposób pracować z uczniami, aby kształtować u nich kompetencje przyszłości.

Tomasz Biernacki - IT Media

Ekspert rozwoju i szkoleń w ODN Akademia IT Media. Trener online, nauczyciel, menedżer marketingu z wieloletnią praktyką w branży szkoleniowej, edukacyjnej, wydawniczej, IT i telekomunikacyjnej. Certyfikowany Edukator Adobe®. Certyfikowany trener Design Thinking®. Certyfikowany trener Stylów Myślenia FRIS®. Współtwórca programu wspierającego nauczycieli w kompetencjach cyfrowych "Kreatywny start z Adobe" http://kreatywnystart.pl/ Współtwórca i wdrożeniowiec narzędzia rozwojowego opartego na Modelu FRIS® "Styl myślenia Superbohatera"® https://fris.pl/super Pomysłodawca i szef projektu Antologii komiksu na 100-lecie odzyskania niepodległości www.komiks100na100.pl Współtwórca gry rozwojowej pt. "120 godzin" opartej na idei Work-Life-Harmony. Pomysłodawca i koordynator prekursorskiego rozwiązania do szkolnych podręczników opartego na technologii rozszerzonej rzeczywistości ocoolAR. Wykładowca w Szkole Trenerów Biznesu na Akademii Leona Koźmińskiego ("trener online", "zdalna nauka", "praca synchroniczna i asynchroniczna", "zwinne techniki w pracy hybrydowej").

Jarosław Biszczuk - Ośrodek Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie

Nauczyciel konsultant OEIiZK w Warszawie oraz nauczyciel informatyki i fizyki w LO. W latach 2008-13 współorganizator, juror i autor większości zadań w ogólnopolskim konkursie mat-inf-fiz „Skarabeusz” skierowanym do uczniów liceów. W latach 2004-2005 członek zespołu programistów przygotowującego polską dystrybucję systemu operacyjnego GNU/Linux – Aurox.

Agnieszka Borowiecka - Ośrodek Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie

Nauczyciel konsultant w Ośrodku Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie w Pracowni Edukacji Informatycznej i Kształcenia na Odległość. Współautorka polskiej wersji Imagine Logo, lokalizacji podręcznika Intel Learning Series, super-trener tego projektu. Współautorka scenariuszy zajęć i materiałów dydaktycznych programu "Mistrzowie kodowania" oraz "Warszawa programuje!". Autorka wielu publikacji dotyczących nauki programowania i algorytmiki. Uczestniczy w pracach Komisji Zadaniowej Przedmiotowego Konkursu Informatycznego dla uczniów szkół podstawowych woj. mazowieckiego. Przeprowadziła wiele godzin zajęć związanych z algorytmiką i programowaniem dla nauczycieli podczas szkoleń i warsztatów organizowanych przez OEIiZK, programów Mistrzowie Kodowania i Warszawa programuje!, grantach Mazowieckiego i Wielkopolskiego Kuratora Oświaty.

Dariusz Brzuska - Ośrodek Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie

Specjalista ds. merytorycznych w Ośrodku Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie. Inżynier chemik, w OEIiZK pracuje w zespole Pracowni Przedmiotów Przyrodniczych. Trener wolontariuszy w jednej z większych polskich organizacji pozarządowych. Pasjonat fizykochemicznych metod rozdzielania mieszanin oraz inżynierii procesów ochrony środowiska. W wolnych chwilach zajmuje się zajęciami terenowymi z dziećmi i młodzieżą, także z wykorzystaniem technik informacyjno-komunikacyjnych. Bardzo zainteresowany tym, by robić to możliwie bezpiecznie mimo coraz częstszych gwałtownych zjawisk pogodowych.

Beata Chodacka - Polskie Towarzystwo Informatyczne

Beata Chodacka, nauczyciel informatyki w V LO i SP 33 w Krakowie, wieloletni wychowawca dzieci i młodzieży. Wiceprezes Oddziału Małopolskiego PTI, założycielka i przewodnicząca Sekcji Informatyki Szkolnej przy PTI, animatorka działań na rzecz edukacji informatycznej takich jak konkursy (m.in.. TIK?-TAK!, "Geniallne Miejsca", "Jak zaprogramować Smoka?"), Małopolski Dzień Uczenia się, “Małopolska koduje”. Pasjonat e-learningu, autorka kursów e-learningowych dla dzieci i młodzieży, współtwórca zbioru zadań z informatyki exeBOOK. Autorka książki "Zielone szkoły - programy i scenariusze zajęć". Współtwórca i współorganizator projektu „Klasa z ECDL”. Koordynator Merytoryczny w Centrum Mistrzostwa Informatycznego przy AGH, Współpracuje w konkursie GEEK. Ambasadorka Genially i Wakelet. Członek grupy SuperBelfrzy RP.

Sylwester Chojnacki - Cambium Networks

Sylwester Chojnacki - Regionalny Dyrektor Sprzedaży, Region Europy Środkowo-Wschodniej, Cambium Networks Ukończył Politechnikę Warszawską na Wydziale EiTI na kierunku Telekomunikacji, specjalizując się w szczególności w dziedzinie radiowych systemów telekomunikacyjnych (GSM, TETRA, DECT). Przez wiele lat Sylwester był blisko związany z branżą telekomunikacyjną, a w szczególności z branżą bezprzewodowych usług szerokopasmowych. W latach 1997-2004 pracował w firmie Siemens (piastując stanowiska menadżerskie w centrali firmy oraz w oddziale polskim), gdzie prowadził projekty telekomunikacyjne w Europie Środkowej i Wschodniej. Następne siedem lat (do końca 2011 r.) Zajmowało stanowisko Dyrektora Generalnego oddziału Alvarion w Polsce, aktywnie przyczyniając się do rozwoju bezprzewodowego Internetu szerokopasmowego i rozwiązań WiMAX, głównie na rynku polskim. Od 2012 r. objął nowe stanowisko Menedżera rozwiązań bezprzewodowych w Huawei w regionie Europy Środkowej i Wschodniej oraz w krajach Skandynawskich, promując innowacyjne rozwiązania bezprzewodowe (LTE) na rynku Enterprise. Jego długie i pionierskie doświadczenie w promocji nowych technologii zaowocowało szybkimi wdrożeniami LTE w Polsce i dalszym rozwojem tego rynku w tej części Europy. Sukces biznesu bezprzewodowego wypromował go do objęcia stanowiska szefa całego zespołu produktowego Enterprise w Polsce przez ponad dwa lata, a później jako dyrektora sprzedaży w sektorze energetycznym. Od lutego 2018 r. Sylwester dołączył do Cambium Networks (ex. Motorola) - amerykańskiej firmy słynącej z technologii bezprzewodowych, aby prowadzić sprzedaż nowoczesnych rozwiązań firmy w części regionu CEE (Polska, Czechy, Słowacja, Węgry, Łotwa, Litwa, Estonia i Ukraina).

Marcin Czerwonka - Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu

Nauczyciel przedmiotów informatycznych (systemy operacyjne, sieci komputerowe) w Zespole Szkól Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu. Współorganizator ogólnopolskich konferencji dla nauczycieli: „Nowoczesne technologie IT w cyfrowej szkoły i administracji publicznej”. Zdobywca tytułu Microsoft Innovative Expert Educator. Autor podręczników do nauki w zawodzie technik informatyk z kwalifikacji INF.02. Zdobywca tytułów MOS (Microsoft Office Specialist) oraz MTA (Microsoft Technology Associate). Zainteresowania: muzyka, sport (w szczególności pływanie i rower), pasjonat nowoczesnych technologii w życiu codziennym jak i w nauczaniu w szkole.„

Marek Daniłowski - AB S.A.

Absolwent AGH – matematyka stosowana. 15 lat w Edukacji jako nauczyciel, dyrektor zespołu szkół. Następnie 22 lata w branży IT. W tym okresie zdobyłem wiedzę i doświadczenie z zakresu storage, business intelligence, czy cyber secutity. Zdobyłem w tym czasie liczne certyfikaty (po zaliczeniu egzaminów). Występowałem jako prelegent na licznych konferencjach, prowadziłem wiele szkoleń. Od 3 lat praca dla Intel Corp. związana z Intel vPro Platform. Jestem ambasadorem platformy Intel vPro. Prowadzę liczne prezentacje platformy od strony technicznej w czasie spotkań onsite oraz online. Pomagam we wdrożeniu rozwiązań związanych z tą platformą.

Renata Dankowska - PROGRA Sp. z o.o.

Renata Dankowska Prezes Zarządu PROGRA Sp. z o.o., ekspert ds. doradztwa zawodowego Jest menadżerem, informatykiem i doradcą zawodowym (wybuchowy mix). Związana z branżą doradztwa zawodowego i edukacji od 25 lat. Praktyk w zakresie tworzenia nowoczesnych narzędzi i programów komputerowych w dziedzinie doradztwa. Aktywny doradca zawodowy. Współpracuje ze szkołami, poradniami psychologiczno-pedagogicznymi, z Centrum Rozwoju Talentów w Gdańsku, czy Centrum Doradztwa Zawodowego dla Młodzieży w Poznaniu. Autor i współautor wielu pomocy do doradztwa zawodowego. m.in. „Labirynt zawodów” dla MEN, „Wyszukiwarka zawodów” dla KOWEZIU. Pomaga szkołom w zorganizowaniu dobrze funkcjonującego doradztwa zawodowego.

Dariusz Fabicki - Ośrodek Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie

Od czasów ukończenia szkoły średniej działa czynnie w zakresie szeroko pojętej informatyki. Nie obawia się nowych zagadnień, z którymi wcześniej nie miał styczności. Dotychczasowe doświadczenia pozwoliły mu na szeroki rozwój, którym podzielił się w książkach, materiałach szkoleniowych i podręcznikach swojego autorstwa. Wieloletni współpracownik i pracownik OEIiZK. Jako doświadczony specjalista chętnie dzieli się swoimi umiejętnościami z innymi, wspierając ich postęp związany z nowoczesnymi technologiami. Za udzielane wsparcie i działania otrzymał od Prezydenta RP Brązowy Krzyż Zasługi dla Polski, natomiast od społeczności specjalistów wielokrotnie tytuł Microsoft Most Valuable Professional. Jego największym osiągnięciem zawodowym jest opracowanie i wdrożenie koncepcji przeprowadzania państwowego egzaminu z wykorzystaniem stanowisk komputerowych dla Centralnej Komisji Egzaminacyjnej.

Krzysztof Fortuna - Migra Sp. z o.o.

Nauczyciel dyplomowany z przeszło 20 letnim stażem, na co dzień pracuje w Szkole Podstawowej w Starym Jarosławiu w malowniczo położonej Gminie Darłowo. Absolwent Politechniki Warszawskiej o kierunku „Modelowanie i drukowanie 3D”, Politechniki Koszalińskiej o specjalności „Inżynierskie Zastosowania Komputerów” oraz Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Pomysłodawca i organizator Ogólnopolskiej Konferencji Edukacyjnej dla uczniów „Noc Systemożerców” oraz Powiatowego Konkursu Wiedzy Informatycznej „Informatyka dla każdego Europejczyka”. Certyfikowany trener i wdrożeniowiec rozwiązania „Librus Synergia” oraz prelegent na ogólnopolskich konferencjach „Nowoczesny Dyrektor”. Twórca szkolnego „Centrum Edukacji Medialnej i Nowych Technologii” z prawdziwego zdarzenia kinem, studiem filmowym i jedyną w Polsce tak wyposażoną, pracownią druku 3D, która funkcjonuje w szkole już od 5 lat. Ukończył także Warszawską Szkołę Filmową, jest Liderem ogólnopolskiego programu Filmoteka Szkolna, a na gali 40 FFF w Gdyni otrzymał prestiżową nagrodę Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej. Trzykrotny Laureat LISTY 100 (edycja 2019, 2020, 2021) osób, które w znaczący sposób przyczyniły się do rozwoju umiejętności cyfrowych w naszym kraju. Prywatnie motocyklista samotnie podróżujący po Świecie. Obecnie przygotowuje wyjazd do Iranu, a jego podróże można śledzić na profilu FB oraz kanale YT „Fortuna kołem się toczy”.

Łukasz Gierek - Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu

Nauczyciel przedmiotów informatycznych w Zespole Szkół Technicznych w Radomiu.

MIEExpert (Microsoft Innovative Educator Expert), MIEFellow (Microsoft Innovative Educator Fellow), Global Learning Mentor. Uczestnik, trener i prelegent na międzynarodowych konferencjach dla nauczycieli : Toronto, Singapur, Ateny, Wiedeń, Sarajewo, Helsinki, Aanekoski Nie jest satysfakcjonujące uczenie technologii dla samego jej poznania. Jak ją wykorzystać w życiu, aby ułatwić sobie codzienne obowiązki? Od wielu lat pracuje wspólnie z młodzieżą nad sposobami wykorzystania najnowszych gadżetów. Szybkość zmieniającej się technologii zmusza do ciągłego wyścigu. Jak zostać w nim zwycięzcą? Cały czas staram się odnaleźć odpowiedź na to pytanie. Z zamiłowania kreator serwisów internetowych i aplikacji bazodanowych. Reklama, grafika, kodowanie. Lubię to! Prywatnie zaangażowany futbolista i niezmordowany kibic. Uwielbiam spotykać się z ciekawymi ludźmi. Wacom Expert, Ambasador Banach 3D.

Karina Gładecka - Aktin

Kierownik Działu Handlowego, Aktin Sp z o.o.
Specjalistka ds. edukacji STEAM. Dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu w branży EdTech może pochwalić się obszerną wiedzą z zakresu implementacji nowych technologii do edukacji. Zaczynała od wprowadzania tablic interaktywnych na polski rynek. W tym momencie promuje najbardziej nowoczesne rozwiązanie dla szkół i przedszkoli – gogle do wirtualnej rzeczywistości ClassVR. Prowadzi warsztaty z wykorzystania wirtualnej rzeczywistości podczas zajęć lekcyjnych i skutecznie szerzy „wizję szkoły przyszłości” wśród dyrektorów i nauczycieli.

Michał Grześlak - Ośrodek Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie

Entuzjasta nowych technologii, trzykrotnie wyróżniony wpisem na Listę 100 SPRUC za działalność na rzecz rozwijania umiejętności cyfrowych w Polsce (2017, 2020 i 2021). Pomysłodawca, założyciel oraz administrator Facebookowej grupy wsparcia dla nauczycieli „Szkoła z Office 365”. Nauczyciel dyplomowany, konsultant w Ośrodku Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie (OEIiZK). Prowadzi szkolenia, warsztaty oraz konsultacje dla szkolnych administratorów, nauczycieli oraz kadry kierowniczej, których tematyką jest wykorzystanie usług chmurowych i nowych technologii w edukacji. Współautor podręcznika dla uczestników szkoleń z Office 365 oraz scenariusza szkoleń dla trenerów z wykorzystania usługi Microsoft Office 365 dla edukacji. Autor, wydanych przez Ośrodek Rozwoju Edukacji publikacji przeznaczonych dla edukacji: „Rozwijanie kreatywności i postaw proinnowacyjnych uczniów z wykorzystaniem nowych technologii” oraz „Wykorzystanie tablic interaktywnych oraz interaktywnych monitorów dotykowych na zajęciach edukacyjnych". Autor wielu publikacji w kwartalnikach edukacyjnych „Meritum” i „W cyfrowej szkole”. Od wielu lat jeden z organizatorów konferencji edukacyjnej „Majowe Mrozy w Warszawie”. Współorganizator cyklu specjalistycznych konferencji „Bezpieczeństwo informacyjne w szkole i placówce oświatowej" Pracował jako nauczyciel zajęć komputerowych oraz informatyki w szkole podstawowej, gimnazjum i liceum. Miał wystąpienia i prowadził warsztaty dotyczące bezpieczeństwa i ochrony danych osobowych. Współtworzył dwumiesięcznik oświatowy „Uczę Nowocześnie”. Posiada tytuły: Microsoft Innovative Educator Fellow, Microsoft Innovative Educator Master Trainer, Microsoft Innovative Educator Expert.

Anna Grzybowska - Ośrodek Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie

Nauczyciel konsultant w Ośrodku Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie. Nauczycielka geografii i przyrody, uczestniczka wielu projektów międzynarodowych, kieruje pracami Pracowni Przedmiotów Przyrodniczych, edukatorka i trenerka na kursach dla nauczycieli. Jest autorką programu nauczania geografii dla szkół ponadgimnazjalnych, multibooka do nauczania geografii oraz zestawu zadań dla uczniów. Autorka obudowy dydaktycznej projektu „Dobry klimat dla morza”, współautorka Poradnika metodycznego dla klasy 5 wydawnictwa Nowa Era. Geografka z wykształcenia i zamiłowania.

Dariusz Hankus - Grupa MAC

Ekspert ds. druku 3D z wieloletnim doświadczeniem we wdrażaniu technologii przyrostowych w zakładach produkcyjnych, instytucjach, uczelniach i szkołach.

Bartłomiej Jamka - MWS

Z wykształcenia pedagog ze specjalnością resocjalizacja. Łączy zainteresowania i wiedzę na temat nowoczesnych technologii multimedialnych w edukacji i biznesie z kompleksowym wsparciem klientów w dobrze rozwiązań dostosowanych do indywidualnych potrzeb.

Dorota Janczak - Ośrodek Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie

Pracuje w Ośrodku Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie na stanowisku kierownika Pracowni Dydaktyki Cyfrowej oraz jako nauczyciel konsultant, jest także członkinią grupy SuperBelfrzyRP. Na co dzień wykorzystuje nowoczesne narzędzia i metody pracy z TIK do wpierania uczenia się oraz promuje ich stosowanie przez innych nauczycieli. Prowadzi zajęcia dydaktyczne na wielu specjalistycznych kursach. Jest autorką szkoleń dotyczących użycia TIK w pracy z uczniami, a także pomysłodawczynią i koordynatorką licznych projektów edukacyjnych, także międzynarodowych. Zajmuje się dydaktyką cyfrową, dzieląc się swoją wiedzą poprzez wystąpienia, publikowanie artykułów oraz prowadzenie serwisu eduTIKacja, zawierającego między innymi materiały szkoleniowe dla nauczycieli i uczniów.

Adam Jurkiewicz - ABIX Edukacja

Zdobywca wyróżnienia Szerokiego Porozumienia na Rzecz Umiejętności Cyfrowych Polsce w latach 2017, 2020 2021, członek zarządu Sekcji Informatyki Szkolnej przy Polskim Towarzystwie Informatycznym, ekspert sektorowej rady ds. kompetencji Informatyka. Trener języka programowania Python, robotyki, mechatroniki, technologii komputerowych ze szczególnym uwzględnieniem otwartych zasobów edukacyjnych oraz oprogramowania OpenSource. Autor książki „Python 3. Projekty dla początkujących i pasjonatów” wydanej przez Helion Edukacja. Laureat II miejsca konkursu na Najlepszą Polską Książkę Informatyczną 2022 organizowanego przez Polskie Towarzystwo Informatyczne. Autor kursów języka Python dla projektu OSE IT-Szkoła - w zakresie szkoły podstawowej i szkoły ponadpodstawowej. Współautor treści z języka Python w projekcie E-Podręczniki do kształcenia ogólnego dla klas szkoły podstawowej oraz liceum/technikum. Współautor książki "Koduj w Pythonie - tworzymy grę przygodową" oraz publikacji "ENIGMA - Poznaj zagadkę Enigmy, tworząc grę przygodową w Pythonie" wydanych przez Fundację Rozwoju Edukacji Cyfrowej. Prywatnie - miłośnik szant, stateczny mąż, dziadek i ojciec, zwariowany nauczyciel młodzieży jeśli tylko ma okazję. Aktualnie nauczyciel informatyki w 78 Liceum Ogólnokształcącym oraz w Technikum Mechatronicznym nr 1 w Warszawie.

Justyna Kamińska - Ośrodek Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie

Pracownik Ośrodka Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie. Chemik z zawodu i z pasji. Prowadzi szkolenia, warsztaty i konsultacje dla nauczycieli chemii szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Wieloletni redaktor merytoryczny chemii w wydawnictwie edukacyjnym. Zaangażowana w wykorzystanie nowoczesnych narzędzi i pomocy dydaktycznych w nauczaniu.

Jacek Kawałek - Zespół Szkół Nr 1 w Kołobrzegu

Nauczyciel informatyki. Ukończył WSInż. w Koszalinie oraz Grafikę Komputerową na Politechnice Warszawskiej. Jest twórcą projektu KOŁOBRZEG 3D – kolobrzeg3d.2lo.pl, mającego na celu pokazanie historii miasta. Współorganizator szkolnej telewizji SIENKIEWICZ TV. Prezes Stowarzyszenia SAPERE AUDE działającego na rzecz młodzieży oraz organizator konferencji OD BECIKA KAŻDY KLIKA. Twórca programu studiów – ZASTOSOWANIE NOWOCZESNEJ TECHNOLOGI 3D W EDUKACJI na Akademii Pomorskiej w Słupsku.

Radosław Kimak - Mentor Sp. z o. o. Sp. k.

Doradca Handlowy w firmie Mentor. Posiada zawodowe kompetencje w branży nowych technologii. Nie ma rzeczy niemożliwych – tak widzi pracę i życie. Praca z ludźmi, ciągłe zmiany i wyzwania stawiane przez branżę sprawiają, że słowo nuda jest mu obce. Prywatnie mąż i tata dwójki dzieci. Hobby – kolarstwo górskie XC, e-sport, historia antyczna.

Grażyna Koba - Migra Sp. z o.o.

Autorka ponad 100 publikacji z dziedziny edukacji informatycznej, w tym ponad 40 podręczników do przedmiotów informatycznych nauczanych na wszystkich etapach edukacyjnych (od pierwszej klasy szkoły podstawowej do ostatniej klasy szkoły ponadgimnazjalnej i ponadpodstawowej). Od ponad 20 lat jej podręczniki cieszą się dużym uznaniem wśród nauczycieli i uczniów w całej Polsce. Pierwszy podręcznik pt. „Informatyka podstawowe tematy. Nie tylko dla gimnazjum” (wydany w 1999 roku) napisała dla uczniów gimnazjum, nowopowstałej wówczas szkoły. Z wykształcenia jest informatykiem (ukończyła Wydział Informatyki i Zarządzania na Politechnice Wrocławskiej). Wiele lat pracowała w szkole jako nauczyciel informatyki. Utworzyła, jedną z pierwszych w Polsce, autorskich klas informatycznych. Jej uczniowie zajmowali wysokie miejsca w olimpiadach krajowych i międzynarodowych. Była doradcą metodycznym i konsultantem informatyki. Uczestniczyła w pracach zespołów doradczych MEN w zakresie edukacji informatycznej. Za twórcze inicjatywy i aktywny udział w rozwoju edukacji informatycznej w Polsce otrzymała nagrodę Towarzystwa Szkół Twórczych oraz Srebrny Krzyż Zasługi przyznany przez Prezydenta RP. W 2018 roku została wyróżniona przez Szerokie Porozumienie na Rzecz Umiejętności Cyfrowych i zaliczona do grona stu osób, które w wyróżniający sposób przyczyniły się do podnoszenia umiejętności cyfrowych w Polsce. Lubi podróżować, przebywać nad morzem, tańczyć, czytać książki i malować.

Ewa Kołodziejczyk - Microsoft

Ekspertka z ponad 10 letnim doświadczeniem pracy w dziale rozwoju i szkoleń dla rynku usług edukacyjnych. Autorka i realizatorka programów szkoleniowo-rozwojowych skierowanych do oświaty, entuzjastka edukacji cyfrowej. Specjalizuje się w tematyce związanej z wdrażaniem innowacyjnych metod nauczania oraz propagowaniu metodyki kształcenia zdalnego i hybrydowego. Posiada wieloletnie doświadczenie w podnoszeniu jakości edukacji na poziomie szkół i jednostek samorządu terytorialnego. Nadzorowała wdrażanie kilkuset programów kompleksowego wspomagania szkół na terenie całego kraju. Przez wiele lat prowadziła regionalne i ogólnopolskie spotkania integrujące nauczycieli, dyrektorów, samorządowców, trenerów oświatowych skupionych wokół obszaru edukacji. W Microsoft wspiera rozwój rynku edukacji.

Tomasz Kopacz

Tomasz Kopacz (https://www.linkedin.com/in/tomasz-kopacz-689539/ ) pracuje z architektami i programistami, pomagając budować dobre aplikacje i konstruować złożone systemy IT. Ekspert w dziedzinie Cloud Computing (Azure od 2008 roku), integracji i programowania .NET. Pomaga również w organizacji zespołu i projektu (odpowiednie narzędzia, metodologia, zarzadzanie itp.). Aktualnie zajmuje się pomocą klientom w wykorzystaniu technologii oraz IP Microsoft do rozwiązywania wyzwań w sektorze zdrowia.

Był sędzią we wszystkich polskich edycjach konkursu ImagineCup. Tomasz jest absolwentem Politechniki Warszawskiej (FTiMS). Następnie posiadał własną firmę konsultingową / programistyczną. Po dołączeniu do Microsoft pełnił rolę Architect/Technical Evangelist a następnie CEE Strategic Partner Tech Recruit and Innovation Lead CEE Strategic Partner Tech Recruit and Innovation Lead. Obecnie pracuje jako CEE Healthcare Technology Strategist. Tomasz często występuje na różnych konferencjach prowadząc sesje zarówno architektoniczne jak i na wysoce techniczne tematy.

Patryk Kryla - Aktin

Product Manager Aktin ClassVR.
Pracę w firmie Aktin Sp.z.o.o. rozpoczął na stanowisku specjalisty ds. sprzedaży, a od dwóch lat dodatkowo pełni funkcję Product Managera ClassVR. Odpowiada za obszar innowacji i rozwoju w zakresie wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości oraz szeroko pojętego STEAM. Profesjonalnie i z pasją szkoli zarówno z zakresu obsługi i zastosowania okularów ClassVR jak i z wykorzystania wirtualnej rzeczywistości w nauczaniu wieloprzedmiotowy. Prywatnie pasjonat nowoczesnych technologii oraz utytułowany tancerz w świecie bboyingu.

Dominik Liguziński - Aktin

Kierownik Działu Zamówień Publicznych Aktin Sp.z.o.o. Z wykształcenia informatyk, a na co dzień specjalista w dziedzinie zamówień publicznych. Posiada długoletni staż w sprzedaży produktów IOT. Do każdego klienta podchodzi indywidualnie i proponuje rozwiązania szyte na miarę. Prowadzi warsztaty z wykorzystania wirtualnej rzeczywistości w edukacji. Pasjonat nowych technologii i branży informatycznej. Prywatnie kolekcjoner filmów, w swojej domowej kolekcji posiada ponad 1000 tytułów

Barbara Michalska - Microsoft

Basia, entuzjastka wszelkich innowacji, które czynią nasz świat lepszym miejscem do życia, a naukę prostszą i bezpieczną. Teraz, gdy technologia stała się nieodłączną częścią codzienności, wierzy, że dzięki jej zastosowaniu uda nam się wspomagać uczenie i przygotować uczniów do wykonywania zawodów przyszłości. W poszukiwaniu metod na budowanie kompetencji przyszłości naszym partnerem mogą być cyfrowe rozwiązania, które stają się pomocnikiem w codziennych zdaniach, ale technologia to dopiero początek tej drogi…
Basia to absolwentka Politechniki Warszawskiej, wydziału Matematyki i Nauk Informacyjnych oraz SGH. Zakręcona również na punkcie biegania i fotografii. W Microsoft zajmuje się rynkiem edukacyjnym.

Grażyna Michalska - PRODATA

Jestem absolwentką wydziału Matematyki i Informatyki Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Rok po ukończeniu studiów o specjalizacji nauczycielskiej rozpoczęłam pracę w Zespole Szkól w Bieganowie na stanowisku nauczyciela matematyki. Od roku 2001 placówka stała się szkołą podstawową, a ja objęłam stanowisko administratora szkolnej pracowni komputerowej i zaczęłam dodatkowo uczyć informatyki i zajęć komputerowych. Zawsze byłam otwarta na nowe technologie. W mojej karierze zawodowej, poprzedzającej pracę w szkole, szybko obstawiano mnie w zadaniach, które wymagały znajomości obsługi komputerów i innych narzędzi IT. Aktualnie w pracy nauczyciela poszukuję różnych sposobów i metod na dotarcie do ucznia. Stale staram się rozwijać swoje umiejętności i podnosić kwalifikacje. Chętnie sięgam po ciekawe aplikacje, gry dydaktyczne, projekty edukacyjne, konkursy. Wszystko po to, aby zachęcić uczniów do aktywności na zajęciach i zainteresować matematyką i informatyką. Dokładam wszelkich starań, aby moje lekcje były ciekawe, a uczniowie nie tylko zdobyli konieczną wiedzę teoretyczną, ale również potrafili ją wykorzystać w kontekście praktycznym. Aktualnie nie wyobrażam sobie pracy nauczyciela bez komputera, monitora interaktywnego, kontaktu online z uczniem. Jestem osobą, która odnajduje się w różnorodnych projektach i nie boi się wyzwań, a wyznaczone cele konsekwentnie realizuje. Prywatnie jestem mamą dwóch córek, która łączy organizację życia domowego, spełniając się również zawodowo.

Dariusz Michalski - P.U.H. Prokser

Elektronik, Informatyk, Menadżer i szkoleniowiec. Specjalista w zakresie systemów operacyjnych i sieci komputerowych. Od lat w branży elektroniki , IT i techniki biurowej. Właściciel firm: Prokser i Copy-Print. Związany z takimi markami jak Ricoh, VD, HP, Lenovo, Sony, NEC, Samsung i EduMatrix. Pasjonat druku 3D. Od 14 lat stara się rozpowszechniać zagadnienia druku przestrzennego w Edukacji.

Mateusz Mucha - TP-Link

Adam Olszar - InfoLOGIC Dystrybutor Clevertouch w Polsce

Od 30 lat działa w branży IT. Wyłączny Dystrybutor marki Clevertouch Technologies w Polsce.

Jarosław Orczykowski - Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu

Nauczyciel przedmiotów zawodowych informatycznych (Administrowanie sieciowymi systemami operacyjnymi oraz Konfigurowanie urządzeń sieciowych) w Zespole Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu. Absolwent Politechniki Radomskiej. Instruktor Akademii Sieci CISCO, Microsoft IT Academy, administruje szkolnymi sieciami komputerowymi oraz stronami www w ZST w Radomiu. Posiada tytuł MCP (Microsoft Certified Professional), MTA (Microsoft Technology Associate), MOS (Microsoft Office Specialist) oraz MIEE.

Marcin Paks - Moje Bambino Sp. z o.o.

Marcin Pawlik - Ośrodek Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie

Pracuję w Ośrodku Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie. Oprócz bogatego doświadczenia jako wykładowca zajmuję się postprodukcją, montażem filmów również postprodukcją materiałów pokonferencyjnych. Dostosowuje je między innymi do publikacji w serwisie YouTube. Zajmuję się również edycją materiałów graficznych. Prowadzę szkolenia z edycji, montażu filmu zarówno w takich aplikacjach jak Adobe Premiere Pro czy Blackmagic Design DaVinci Resolve czy też innych bezpłatnych aplikacjach, ale również z nagrywania i montażu wideo za pomocą smartfonów, tabletów oraz edycji grafiki. Organizuję oraz obsługuję technicznie streamingi, transmisje online, webinary. Tworzę filmy edukacyjne, tutoriale. Streamuje konferencje przy użyciu profesjonalnych narzędzi jak i przy pomocy bezpłatnych rozwiązań wykorzystując w pracy choćby takie oprogramowanie jak OBS Studio. Jestem trenerem oraz praktykiem. Prowadzę konsultacje, doradzam jak stworzyć studio nagrań, również wspierając szkoły w projekcie Laboratoria przyszłości. Uczę tak zwanej “kablologii”, oraz jak prowadzić nagrania wykładów, konferencji w jaki sposób komunikować się z osobami nagrywanymi i na co zwrócić uwagę podczas nagrywania aby montaż materiału był mniej czasochłonny. Jestem również pasjonatem wykorzystywania usług chmurowych w edukacji. Zarówno Microsoft Office 365 jak i Google Workspace. Podczas prowadzenia szkoleń wykorzystuje w swojej pracy takie narzędzia jak Microsoft Teams, Google Meet, Zoom. Jestem autorem i współautorem projektów, programów i kursów stacjonarnych, blended learningowych oraz online.

Paweł Pławiak - CBSG Polska

Architekt rozwiązań Cloud, MCT & MCE, wykładowca akademicki i opiekun na kierunkach chmury obliczeniowej w WIT (www.wit.edu.pl), CEO w CBSG Polska (www.cbsg.pl). Certyfikowany inżynier Microsoft. Od lipca 2009 roku regularnie nagradzany przez Microsoft tytułem Most Valuable Professional (MVP), aktualnie w kategorii Security. Systematycznie uczestniczy w wielu projektach, gdzie pełni rolę architekta rozwiązań opartych o Microsoft Azure, Office 365, Enterprise Mobility + Security oraz platformy serwerowe Windows i System Center. Współautor przewodników zabezpieczeń dla wielu polskich oraz międzynarodowych firm i instytucji w tym Rządowego Zespołu Reagowania na Incydenty Komputerowe (www.cert.gov.pl) i Organizacji Traktatu Północnoatlantyckiego (NATO). Współpracuje z Microsoft w zakresie certyfikacji zawodowych. Członek Microsoft Cloud Security Engineering Customer Advisory Council w Redmond, USA. Współzałożyciel i lider Warszawskiej Grupy Użytkowników i Specjalistów Windows (www.wguisw.org). Pasjonat karawaningu.

Marcin Pogorzelski - Moje Bambino Sp. z o.o.

Elżbieta Pryłowska-Nowak - Ośrodek Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie

Wykładowca, trener, mentor zastosowania mediów cyfrowych w nauczaniu przedmiotów humanistycznych. Współautorka licznych projektów lokalnych i międzynarodowych dotyczących wykorzystania TIK i zastosowania nowych podejść do uczenia się. Autorka publikacji, programów i materiałów edukacyjnych, nauczyciel konsultant w Ośrodku Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie.

Maciej Roth - Corinth Polska

przedstawiciel Corinth s.r.o. na terenie Polski, pasjonat nowych technologii i ich wykorzystania w codziennej pracy szkoły.

Karolina Rozmiarek - PRODATA

Jest doradczynią klienta i specjalistką IT ds. biznesu w firmie PRODATA. Ukończyła Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunku politologia o specjalizacji marketing polityczny. Wspiera swoich klientów biznesowych w projektach związanych z informatyzacją szkół – doradztwo, sprzedaż i wdrażanie interaktywnych rozwiązań informatycznych dla jednostek edukacji. Posiada doświadczenie w koordynowaniu projektów dofinansowywanych ze środków unijnych oraz jest specjalistką z zakresu zamówień publicznych.

Artur Rudnicki - Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu

Wicedyrektor w Zespole Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu.

Nauczyciel przedmiotów informatycznych (systemy operacyjne, sieci komputerowe) w Zespole Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu, od 2003 roku zastępca dyrektora. Jest organizatorem cyklu ogólnopolskich konferencji dla dyrektorów szkół i nauczycieli na temat: „Nowoczesne technologie IT w cyfrowej szkoły i administracji publicznej”. Od 2005 roku szkolny lider w programie Microsoft dla Edukacji, gdzie szkoła uzyskała tytuł Microsoft Showcase School (szkoła została włączona do grona najbardziej innowacyjnych szkół z całego świata). Zdobył tytuł Microsoft Innovative Expert Educator Fellow oraz Master Trainer. Posiada tytuł MCP (Microsoft Certified Specialist), MOS (Microsoft Office Specialist) oraz MCE (Microsoft Certified Educator). Pracuje i rozwija serwerowe rozwiązanie dla szkół, tzw. Cloud Collection. Zainteresowania: mocna muzyka, sport (w szczególności piłka ręczna), nowe technologie.

Agnieszka Samulska - Ośrodek Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie

Pracownik Ośrodka Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie. Prowadzi szkolenia, warsztaty oraz konsultacje dla nauczycieli informatyki. Zajmuje się tematyką związaną z nauczaniem algorytmiki i programowania w szkole oraz metodami pracy z dziećmi i młodzieżą uzdolnioną informatycznie. Uczy informatyki na poziomie rozszerzonym w VIII LO im. Władysława IV w Warszawie.

Marek Skrok - Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu

Nauczyciel w Zespole Szkól Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu.

Microsoft Innovative Educator Expert. Zawsze przyjaźnie nastawiony i otwarty na nowe technologie. Ciekawy świata, ludzi i nowych pomysłów. Microsoft Innovative Expert Educator i nauczyciel w Zespole Szkół Technicznych w Radomiu. Od 20 lat związany z edukacją młodzieży i dorosłych. Chętnie sięga po nowe rozwiązania technologiczne usprawniające proces nauczania i uczenia się. Entuzjastycznie nastawiony do łączenia technologii i czynnika ludzkiego. Wieloletni współpracownik Mazowieckiego Samorządowego Centrum Doskonalenia Nauczycieli oddział w Radomiu. Od 4 lat przewodniczący zespołu egzaminatorów przy OKE w Warszawie. Prywatnie wielbiciel energicznego ruchu, najlepiej w rytmie muzyki dance.

Tomasz Sobiepan - IMAGE RECORDING SOLUTIONS Sp. z o.o.

Tomasz Sobiepan jest nauczycielem fizyki i edukatorem, który obecnie zajmuje się prowadzeniem szkoleń i promocją nauczania przedmiotów przyrodniczych poprzez doświadczenia wykonywane z pomocą technologii cyfrowej, nauczania kodowania z wykorzystaniem doświadczeń przyrodniczych oraz szerokiego stosowania metodyki STEM w szkołach.

Jakub Sypniewski - Learnetic SA

Jakub Sypniewski – absolwent kierunku geografia spec. hydrologia, meteorologia i klimatologia Wydziału Nauk Geograficznych i Geologicznych Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu, w 2015 uzyskał dyplom magistra geografii na podstawie pracy Wpływ Strategii Nauczania przez dociekanie naukowe na rozwój zainteresowań przyrodniczych uczniów oraz nabywanie kompetencji przyrodniczo-geograficznych w toku pozalekcyjnych zajęć Kółka Przyrodniczego, wyk. pod kierunkiem dr hab. Iwony Piotrowskiej, prof. UAM. W 2016 roku rozpoczął studia doktoranckie w Instytucie Geoekologii i Geoinformacji. Obecnie prowadzi zajęcia dydaktyczne z przedmiotów: Nauczanie przez naukowe dociekanie (IBSE), Wizyty studyjne w centrach naukowo- edukacyjnych, Personalizacja z elementami tutoringu, Technologia informacyjno- komunikacyjna (TIK) i informatyka dla nauczycieli czy Dydaktyka geografii i przyrody. W roku 2017 ukończył studia podyplomowe z biologii na Wydziale Biologii UAM w Poznaniu.

Marta Szłapka - PRODATA

Product Manager marki vCloudPoint w firmie PRODATA. Od dekady zawodowo związana z technologiami informacyjnymi. Przez 9 lat pracowała na stanowisku specjalistki IT ds. edukacji, koordynowała wiele wdrożeń oraz projektów zarówno w szkołach jak i w Jednostkach Samorządu Terytorialnego. Prowadzi prezentacje i warsztaty z zakresu technologii terminalowej dla partnerów biznesowych, a także nauczycieli, dyrektorów szkół oraz samorządowców. Za priorytet stawia sobie indywidualne podejście do klienta i popularyzację zalet nowoczesnych technologii dla edukacji.

Łukasz Tworus - Ei System

Łukasz Tworus, od 5 lat pracuje w branży edukacyjnej, odkąd pamięta w swojej karierze zawodowej zajmował się nowoczesnymi rozwiązaniami, od tablic interaktywnych i rzutników, po drukarki i skanery 3d. Zawsze fascynowała go edukacja a w szczególności nowoczesne technologie. Fascynujące jest, że to właśnie jedna z niewielu dziedzin nauki, w której to Ci młodsi mogą nauczyć czegoś starszych. Misją Łukasza jest poszerzanie horyzontów nauczycieli, tak aby z pasją mogli pchnąć edukację w Polsce na zupełnie nowy poziom.

Maciej Tyran - Advisor Sp. z o.o. S.k

Dyrektor ds rozwoju rynku edukacyjnego w Advisor Sp. z o.o. S.k. ściśle związany z projektem Szkoła w Chmurze. Poprzednio Prezes zarządu w firmie Ei System, współzałożyciel wydawnictwa edukacyjnego. Od 1997 związany z rynkiem edukacyjnym, przez 17 lat pracował dla grupy wydawniczej PWN. Prekursor rozwiązań internetowych dla edukacji. Doświadczony we wdrażaniu wielu nowoczesnych pomocy dydaktycznych , produktów dla biznesu oraz biura tłumaczeń. Od 2020 roku spontanicznie: trener Office 365 dla edukacji. W wolnym czasie biegacz, narciarz i nurek amator.

Mariusz Utkowski - Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu

Nauczyciel w Zespole Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu.

Grafika nie stanowi dla niego tajemnic. Doświadczenia prowadzone wspólnie z młodzieżą doprowadziły jego sposoby posługiwania się nowoczesnymi technologiami do perfekcji. 25 letnie doświadczenie w pracy pedagogicznej zaowocowało powstaniem wielu wspaniałych produkcji graficznych. Firmy bardzo chętnie korzystają z jego pomysłów na oprawę graficzną dla swoich przedsięwzięć. Praktyk czynnie współpracujący z różnymi firmami w dziedzinie grafiki komputerowej. Bardzo chętnie dzieli się swoją wiedzą z innymi. Przeprowadził wiele szkoleń dla dorosłych i młodzieży z zakresu połączenia nowoczesnych technologii i oprogramowania graficznego. Prywatnie wielbiciel snowboardu i paralotniarstwa.

Janusz S. Wierzbicki - Ośrodek Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie

Absolwent Politechniki Warszawskiej wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych. Od 1996 roku prowadzi zajęcia (nie tylko dla nauczycieli) m.in. w Ośrodku Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie. Prowadził również przedmioty Sieci i multimedia oraz Systemy operacyjne na Studium Podyplomowym Informatyki dla Nauczycieli, organizowanym przez OEIiZK wraz z Instytutem Informatyki Wydziału Matematyki, Informatyki i Mechaniki Uniwersytetu Warszawskiego. Trener w programie MIE oraz specjalista w programie APL. Współorganizator Ogólnopolskich Zjazdów dla Opiekunów Szkolnych Pracowni Internetowych w Mrozach, obecnie Majowych Mrozów w Warszawie – ogólnopolskiej konferencji dla nauczycieli zainteresowanych stosowaniem TIK w edukacji. Prelegent i wykładowca na wielu konferencjach i spotkaniach dotyczących wykorzystania nowych technologii w uczeniu się i nauczaniu. Współautor wielu materiałów dydaktycznych i scenariuszy zajęć – m.in. dla Opiekunów Szkolnych Pracowni Internetowych, programu Mistrzowie Kodowania, oraz elektronicznego podręcznika przygotowanego przez MEN. Współtwórca i autor magazynu EduFakty – Uczę Nowocześnie, dwumiesięcznika o zastosowaniu nowych technologii w nauczaniu, w którym pełnił rolę zastępcy redaktora naczelnego. Członek Zespołu ds. strategii przy Ministrze Edukacji Narodowej w latach 2014-1015 oraz gość stały Rady ds. Informatyzacji Edukacji, w ramach której brał m.in. udział w pracach nad nową podstawą programową nauczania informatyki. Za działalność na rzecz edukacji informatycznej otrzymał Medal Komisji Edukacji Narodowej (2007) oraz Brązowy Krzyż Zasługi (2011). Wyróżniony został również trzykrotnie (2017, 2020 i 2021) przez Szerokie Porozumienie na Rzecz Umiejętności Cyfrowych jako jedna ze stu osób w Polsce, które w sposób szczególny, swoją aktywnością przyczyniły się do rozwoju umiejętności cyfrowych. Autor serii podręczników Informatyka na czasie dla szkół ponadpodstawowych wydawnictwa Nowa Era – zdobywcy I. nagrody w konkursie PTI – Informatyczna Książka Roku 2021 (cześć 1,2) oraz Informatyczna Książka Roku 2022 (część 3).

Konrad Wierzchowski - Dell

Ekspert w dziedzinie systemów komputerowych i nowych technologii. Posiada ponad 10 letnie doświadczenia w branży IT, z czego 5 ostatnich lat w pracy z rynkiem edukacyjnym, pełniąc role Education Managera, gdzie zrealizował wiele projektów i szkoleń edukacyjnych. Współpracował z placówkami edukacyjnymi w całej Europie oraz wdrażał nowoczesne technologie do rynku edukacyjnego. W Dell Technologies od dwóch lat wdraża program wsparcia edukacji Dell Edu 360 realizowany wspólnie z firmą Intel na terenie Centralnej i Wschodniej Europy. Absolwent Akademii Wojsk Lądowych imienia generała Tadeusza Kościuszki we Wrocławiu. Prywatnie lubi polatać dronem oraz przeczytać dobrą książkę.

Łukasz Wiśniewski - TP-Link

Wojciech Zaraś - CCT Poland Sp. z o.o.

Wojciech Zaraś ekspert ds. Rozwoju Edukacji w CCT Poland. Edukator z wieloletnim doświadczeniem, odpowiedzialny za kontakt z dyrektorami, nauczycielami i uczniami. Odpowiedzialny za edukację i szkolenia z Google Workspace for Education. Ponad dwudziestoletnie doświadczenie menedżerskie i nauczycielskie w Międzynarodowych Szkołach o profilu IB, IGCSE, A-level w Wielkiej Brytanii, Indiach i Chinach. Członek komisji akredytacyjnej dla Council of International School, prestiżowej Instytucji zrzeszającej najlepsze Międzynarodowe Szkoły na Świecie. Absolwent University of Bath w Wielkiej Brytanii (Zarządzanie Międzynarodową Edukacją) i Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Posiadacz Międzynarodowego Statusu Nauczycielskiego (QTS) i Google Certified Educator.

Sylwester Zasoński - Mentor Sp. z o. o. Sp. k.

Nauczyciel języka angielskiego w Szkole Podstawowej nr 1 w Skarżysku-Kamiennej. Ekspert w zakresie wdrażania i wykorzystania technologii w edukacji. Członek Stowarzyszenia Mistrzowie Kodowania. Członek grupy innowacyjnych nauczycieli Superbelfrzy RP. Autor kursów Operon i materiałów edukacyjnych w zakresie programowania, robotyki i TIK. Ambasador Scientix i STEM Alliance. Microsoft Innovative Educator Expert. Autor bloga jedynkakoduje.blogspot.com

Maria Zdziech - Grupa MAC

Absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu (magister pedagogiki medialnej z informatyką) oraz Uniwersytetu im. Jana Kochanowskiego w Kielcach na kierunku „Pomoc psychologiczno- pedagogiczna i interwencja kryzysowa”. Od 12 lat zawodowo związana z edukacją. W Grupie MAC S.A. pełni rolę managera ds. produktów w dziale Mac Technologie. Posiadaczka tytułu MIEE w latach 2019-2020, 2020-2021, 2022-2023 przyznanego przez Microsoft. Członek Polskiego Towarzystwa Technologii i Mediów Edukacyjnych.

Skip to content