ul. Limanowskiego 26/30, 26-600 Radom

Wykłady

ABIX Edukacja - Adam Jurkiewicz
Darmowe materiały edukacyjne dot. Python wspierające nauczycieli w technikach (INF.04.5)
Krótkie przedstawienie historii pewnego projektu - przydatne dla nauczycieli technik programista - aplikacje desktopowe.
Cambium Networks - Sylwester Chojnacki
Kompleksowa sieć w szkole od A do Z
Wykład ma na celu przybliżenie produktów firmy Cambium Networks (ex. Motorola) w zakresie budowy rozwiązań dedykowanych pod sektor edukacyjny. Zostanie przedstawione zoptymalizowane portfolio sieciowe (hotspoty WiFi wraz z Przełącznikami) wraz z zaletami, które przekładają się na wybór tego rozwiązania pośród innych.
InfoLOGIC Dystrybutor Clevertouch w Polsce - Adam Olszar
Clevertouch Technologies - interaktywny ekosystem dla szkół
Wielokrotnie nagradzane monitory interaktywne. Stworzony przez nauczycieli dla nauczycieli. Ekosystem Clevertouch - monitory do nauki hybrydowej, cyfrowa gazetka szkolna, monitory informacyjne i system rezerwacji sal.
Tomasz Kopacz
Nauka, programowanie, przemysł
IT - to nie jest już wyizolowana dziedzina nauki. Od dawna nie jest domeną specjalistów. Wiedza o tym, w jaki sposób budować oprogramowanie staje się coraz bardziej powiązana z konkretnymi dziedzinami przemysłu. Inaczej buduje się system do obsługi transakcji bankowych, inaczej sklep online albo system wspierający prace lekarzy. Podczas tej sesji zastanowimy się jak będzie się zmieniał "pan informatyk" w przyszłości? Co będzie pisał? W jaki sposób? Czyli - prelekcja o technologii, przeszłości i wróżeniu z fusów o przyszłości.
Skip to content