ul. Limanowskiego 26/30, 26-600 Radom

Uwagi logistyczne

Wielkimi krokami zbliża się 19 listopada 2021 roku, a co za tym idzie nasze spotkanie. Kilka potrzebnych informacji logistycznych:  

1. Noclegi dla uczestników są zarezerwowane w Szkolnym Schronisku Młodzieżowym (SSM) przy ulicy Limanowskiego 34/40 w Radomiu (około 300 metrów od szkoły). Przyjeżdżający we czwartek proszeni są o logowanie się bezpośrednio tam. Tam też dostaniecie niezbędne informacje. Śniadania dla osób korzystających z noclegu podawane są w stołówce przy SSM w godzinach 8.00 – 9.00 (wstęp wyłącznie za okazaniem identyfikatora, panie ze stołówki nie znają naszych uczestników i bez identyfikatora nikt nie zostanie wpuszczony).

2. W piątek zaczynamy o 11.00 (rejestracja czynna od godziny 10.00). Prosimy o wcześniejsze przybycie, gdyż ciężko zarejestrować ponad 200 osób w tak krótkim czasie. Osoby, które planują późniejszy przyjazd informujemy, iż recepcja „pracuje” w tym dniu do 16.00, do tej też godziny będzie można się  zarejestrować. Jeżeli ktoś z przyczyn niezależnych planuje przybycie później niż 16.00 proszę o informację na adres marek.skrok@zst.radom.pl.

3. Na piątkowy wieczór zaplanowaliśmy uroczystą kolację (odbędzie się ona niedaleko Radomia: DW Jawor), na którą dla zgłoszonych osób zapewniamy transport. Jeżeli ktoś jeszcze nie zgłosił chęci skorzystania z naszego darmowego transportu radzimy to zrobić niezwłocznie czyli jeszcze dzisiaj.

4. Na sobotnie spotkanie (koncert) prosimy o punktualne przybycie. Lepiej być chwilkę wcześniej niż za późno. Rozpoczynamy o godzinie 20. Adres miejsca spotkania podany jest na stronie konferencji w zakładce Program. 

Życzymy udanej konferencji i szeregu wspaniałych wrażeń.

Skip to content