ul. Limanowskiego 26/30, 26-600 Radom

Uwagi logistyczne

Wielkimi krokami zbliża się 22 listopada 2019 roku, a co za tym idzie nasze spotkanie. Kilka potrzebnych informacji logistycznych:  

1. Noclegi dla uczestników są zarezerwowane w Szkolnym Schronisku Młodzieżowym (SSM) przy ulicy Limanowskiego 34/40 w Radomiu (około 300 metrów od szkoły). Przyjeżdżający we czwartek proszeni są o logowanie się bezpośrednio tam. Tam też dostaniecie niezbędne informacje. Śniadania podawane są w stołówce SSM w godzinach 7.30 – 9.00 (wstęp tylko za okazaniem identyfikatora).  

2. W piątek zaczynamy o 11.00 (rejestracja czynna od godziny 10.00). Prosimy o wcześniejsze przybycie, gdyż nie sposób zarejestrować blisko 300 osób w tak krótkim czasie. Osoby, które planują późniejszy przyjazd informujemy, iż recepcja „pracuje” w tym dniu do 16.00, więc prosimy się zarejestrować. Jeżeli ktoś z przyczyn niezależnych planuje przybycie później niż 16.00 proszę o informację na adres marek.skrok@zst.radom.pl

3. Na sobotni wieczór zaplanowaliśmy uroczystą kolację, na którą zapewniamy transport (zgodnie z informacjami na naszej stronie, odbędzie się ona niedaleko Radomia). Jeżeli ktoś jeszcze się nie zgłosił radzimy to zrobić niezwłocznie. 

4. Piątkowe spotkanie (Koncert jubileuszowy). Prosimy o punktualne przybycie wg zaleceń podawanych na naszej stronie, gdyż o godzinie 20 rozpoczynamy zabawę (dojazd do miejsca spotkania indywidualny, kto się spóźni ten straci). Adres miejsca spotkania podany jest na stronie konferencji w zakładce Program.  
 
Życzymy udanej konferencji i szeregu wspaniałych wrażeń. 

Skip to content