ul. Limanowskiego 26/30, 26-600 Radom

Uwagi logistyczne

Wielkimi krokami zbliża się 17 listopada 2023 roku, a co za tym idzie nasze spotkanie. Kilka potrzebnych informacji logistycznych:   

1. Noclegi dla uczestników są zarezerwowane w Szkolnym Schronisku Młodzieżowym (SSM) przy ulicy Limanowskiego 34/40 w Radomiu (około 300 metrów od szkoły). Przyjeżdżający we czwartek proszeni są o logowanie się bezpośrednio tam (niezbędny dowód osobisty). Śniadania dla osób korzystających z noclegu podawane są w stołówce przy SSM w godzinach 8.00 – 9.00. Prosimy o przestrzeganie pory posiłków. 

2. Piątkowa kolacja dla osób zakwaterowanych w SSM odbędzie się podobnie jak i wszystkie obiady na terenie Zespołu Szkół Technicznych (gdzie? sala gimnastyczna – z pewnością ktoś pomoże znaleźć) 

2. W piątek zaczynamy o 11.00 (rejestracja czynna od godziny 10.00). Prosimy o wcześniejsze przybycie, gdyż ciężko zarejestrować ponad 200 osób w tak krótkim czasie. Osoby, które planują późniejszy przyjazd informujemy, iż recepcja „pracuje” w tym dniu do 16.00, do tej też godziny będzie można się  zarejestrować.  

3. Na sobotni wieczór zaplanowaliśmy uroczystą kolację z okazji 18tych urodzin (odbędzie się ona niedaleko Radomia: DW Jawor), na którą dla zdeklarowanych wcześniej osób zapewniamy transport. Jeżeli ktoś jeszcze nie zgłosił chęci skorzystania z naszego darmowego transportu radzimy to zrobić niezwłocznie czyli jeszcze dzisiaj. Pamiętajmy o strojach z czasów swoich 18tych urodzin. 

4. W piątek po zajęciach spotykamy się na koncercie19.30. Prosimy o punktualne przybycie. 

Życzymy owocnej konferencji i niezapomnianych wrażeń.  

Skip to content